قابل توجه داوطلبان مصاحبه تخصصی دوره دکتری 1402

داوطلـبان گرامی ضمن تبریک قبولی در مرحله اول آزمون دکتری رشته فیزیک سال 1402 به اطلاع میرساند مصاحبه تخصصی دانشکده فیزیک در رشته-گرایش‌های ماده چگال، و اپتیک و لیزر، مورخ 20 الی 22 خرداد 1402 برگزار خواهد شد. روز و ساعت دقیق مصاحبه‌ها به تفکیک گرایش‌ها و جدول زمانبندی دقیق برای هر متقاضی متعاقباً اعلام خواهد شد.

با توجه به برگزاری مصاحبه در دانشگاه‌های مختلف و امکان تداخل با زمان مصاحبه سایر دانشگاهها، احتمال تغییر تاریخ‌های فوق وجود دارد که در اینصورت تاریخ جدید در اطلاعیه های بعدی اعلام میگردد. لذا خواهشمند است به اطلاعیه های منتشر شده در سایت دانشگاه pga.iust.ac.ir و دانشکده فیزیک physics.iust.ac.ir  توجه فرمایید.

به منظور ارسال مدارک و آمادگی برای انجام مصاحبه، توجه داوطلبان گرامی را به موارد زیر جلب می‌نماید:

۱. پس از اعلام نتایج آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور، متقاضیان معرفی شده به این دانشکده جهت ارزیابی تخصصی از تاریخ سه شنبه 02/03/1402 لغایت چهارشنبه 10/03/1402 فرصت دارند مدارک و مستندات ذکر شده در انتهای این فرم را، در سامانه گلستان دانشگاه علم و صنعت ایران (ثبت نام دوره دکتری فیزیک 1402) وارد نمایند. آدرس سامانه: https://golestan.iust.ac.ir/Forms/AuthenticateUser/main.htm
۲. با توجه به زمان کوتاه برای ارزیابی مدارک داوطلبان، مهلت ثبت نام و ورود اطلاعات در سامانه تمدید نخواهد شد. بدیهی است عدم تکمیل فرم و ارسال موارد ذکر شده به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه میباشد.
۳. صحت اطلاعات وارد شده در سامانه به عهده داوطلب می باشد و در صورتیکه در هر مرحله از فرایند پذیرش داوطلب و یا حتی پس از قبولی در دانشگاه مشخص گردد که اطلاعات وارد شده با اطلاعات واقعی مغایرت دارد مطابق با قوانین برخورد خواهد شد و پذیرش داوطلب لغو می گردد.
۴. هر داوطلب بایستی صرف نظر از نوع ورود (روزانه، نوبت دوم) هزینه جداگانه ای برای ثبت نام در هر گرایش پرداخت نماید.
۵. توضیحات تکمیلی در خصوص شیوه برگزاری جلسه متعاقبا اعلام خواهد شد. لذا خواهشمند است به اطلاعیه های بعدی منتشر شده در سایت دانشگاه pga.iust.ac.ir  و دانشکده physics.iust.ac.ir  توجه فرمایید.

مدارک لازم  جهت ارائه در سامانه دانشگاه (ارائه اصل مدرک در مراحل بعدی ضروری می‌باشد.):

۱. فرم اطلاعات داوطلبان به صورت تکمیل شده (ترجیحا به صورت تایپ شده و در فرمت word یا pdf؛ لینک فایل در انتهای همین صفحه قرار دارد.) (الزامی)
۲. تصویر کارت ملی و شناسنامه (الزامی)
۳. تصویر فرم اولویت‌های انتخاب دانشگاهها در سامانه سازمان سنجش (الزامی)
۴. تصویر پرداخت الکترونیکی هزینه مصاحبه یا فیش واریزی (الزامی)
۵. مستندات مربوط به فعالیت های پژوهشی (مقالات، کتب، اختراعات و …)
۶. تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد (یا گواهی معدل برای دانشجویان ترم آخر کارشناسی ارشد) که معدل و تاریخ فارغ التحصیلی در آن ذکر شده باشد به همراه ریز نمرات (درصورتی که مدرک، کارشناسی ناپیوسته باشد ارائه تصویر مدرک کاردانی نیز الزامی میباشد).
۷. تصویر صورتجلسه دفاع کارشناسی ارشد (در صورت دفاع)
۸. تصویر مدرک زبان معتبر.
۹. گواهی در خصوص سوابق تدریس.
۱۰.گواهی معتبر مبنی بر داشتن شرایط استفاده از سهمیه قبول شده (ویژه مربیان، رزمندگان و ایثارگران)

در توضیح بند ۵، ارائه مدارک زیر در سامانه الزامیست:
الف) صفحه اول مقالات مجلات که به چاپ نهایی رسیده و کنفرانس های برگزار شده. (لطفا از بارگذاری مقالات ارسال شده برای داوری یا در مرحله بازنگری خودداری شود.)
ب) تصویر جلد و شناسنامه کتاب های تالیف و ترجمه شده.
در پایان از متقاضیان گرامی خواهشمند است که اطلاعات مربوط به خود را در فایل ضمیمه، فایل فرم اطلاعات داوطلبان، تکمیل نمایند.

فایل فرم اطلاعات داوطلبان

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.