[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
مدیریت دانشکده::
درباره دانشکده ::
معرفی افراد::
گروه فیزیک حالت جامد::
گروه فیزیک اتمی-مولکولی::
امور آموزش::
امور پژوهش::
آزمایشگاه‌های تحقیقاتی::
اخبار و رویدادها::
تسهیلات پایگاه::
::
سخنرانی های 96

AWT IMAGE

..
اطلاعیه سقف نمره ی دکتری

..
اطلاعیه کنفرانس

..
نظرسنجی
سایت دانشکده فیزیک را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
جستجو

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس
AWT IMAGE
آدرس: تهران، میدان رسالت،خیابان هنگام، دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشکده فیزیک
تلفن دفتر دانشکده : 77240477
شماره نمابر : 77240497
تلفن مستقیم آموزش: 77240179 
آموزش-کارشناسی: 73225856    
تحصیلات تکمیلی: 73225892
پست الکترونیک: physics@iust.ac.ir
..
:: بایگانی بخش اخبار عمومی: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 40 | تعداد کل بازدید های مطالب: 117,211 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ -

برنامه زمان بندی مصاحبه دکتری اتمی مولکولی و حالت جامد 96

از متقاضیان محترم مقطع دکتری تقاضا می شود در اینجا: به برنامه های زمان بندی مصاحبه دکتری که در دو گروه اتمی مولکولی و حالت جامد به پیوست می باشد مراجعه فرمایند. در تاریخ های 17 لغایت 19 تیر ماه 96 برای شرکت در مصاحبه در دانشکده حضور یابند. خاطر نشان می سازد بنابر برنامه زمان بندی در مکان و زمان قید شده مراجعه نمایند. از خداوند متعال موفقیت یکایک شما را از خداوند متعال خواستاریم.

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ -

اصلاحیه اطلاعیه ورودی دکتری 96

از متقاضیان دکتری محترمی که تاکنون  مدارک خود را ارسال ننموده اند، تقاضا می شود هرچه سریع تر فرم  مخصوص اطلاعات متقاضیان دکتری   با توجه به اصلاحیه اطلاعیه مربوط به آن تکمیل نموده و مدارک خود را با توجه به رشته ی مورد علاقه خود به آدرس اینترنتی مدیر گروه حالت جامد یا مدیر گروه اتمی - مولکولی ارسال نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ -

ارتقأ علمی آقای سید مسعود جزایری به استادیاری

جناب آقای سید مسعود جزایری ارتقاء علمی شایسته جنابعالی را به استادیاری از طرف اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده فیزیک صمیمانه تبریک عرض نموده و موفقیت های علمی روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند منّان آرزومندیم.

img_yw_news
یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ -

تعطیلی کتابخانه در ایام امتحانات

اطلاعیه H کتابخانه دانشکده از تاریخ 18/10/95 تا تاریخ 26/10/95 (ایام تعطیلات) تعطیل می باشد. لذا برای دریافت یا تمدید کتابهای مورد نیاز خود قبل از این تاریخ مراجعه نمائید. لازم به ذکر است که در این مدت کتابهای بازگشتی خود را میتوانید به آموزش دانشکده تحویل دهید.  

img_yw_news
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ -

اطلاعیه شماره 3 آزمون پذیرش دکتری دانشکده فیزیک

بدینوسیله نتایج آزمون کتبی و زمان مصاحبه شفاهی دوطلبان دکتری سال 96-95 اعلام می گردد. جهت اطلاعات بیشتر به فایل های پیوست مراجعه فرمایید. اطلاعیه شماره 3           نتایج آزمون و زمان مصاحبه

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

اطلاعیه شماره 2 آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری

 اطلاعیه شماره 2 آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری  بدینوسیله  مجدداً به اطلاع علاقمندان می رساند که جهت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری در روز پنجشنبه مورخ 30/2/95  و جهت کسب  اطلاعات بیشتر به لینک جدید مراجعه فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

انتصاب شایسته مدیر امور خدمات و پشتیبانی دانشگاه

جناب آقای دکتر بیژن غفاری انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت مدیر امور خدمات و پشتیبانی دانشگاه تبریک عرض نموه و توفیق بیشتر جنابعالی را در ارائه خدمات ارزشمند به جامعه دانشگاه از خداوند بزرگ خواستاریم. اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده فیزیک

img_yw_news
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

اطلاعیه شماره 1 آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری

بدینوسیله به اطلاع علاقمندان  می رساند که دانشکده فیزیک در نظر دارد جهت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری روز پنجشنبه مورخ 30/2/95 یک آزمون کتبی در سطح دوره کارشناسی برگزار نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه فرمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ -

عرض تسلیت به استاد ارجمند جناب آقای دکتر کردبچه

  انالله و انا الیه راجعون  استاد ارجمند جناب آقای دکتر احمد خان کردبچه  با نهایت تاسف و تاثر درگذشت پدر گرامیتان را تسلیت عرض نموده، و از درگاه ایزد منان برای روح آن مرحوم غفران الهی و برای شما و سایر بازماندگان محترم، صبر و شکیبائی مسئلت می نمائیم. اعضاء هیأت علمی و کارکنان دانشکده فیزیک       به همین مناسبت مراسم یادبود آن فقید سعید روز پنج شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۴ از ساعت ۱۳:۰۰ الی ۱۴:۳۰ در مسجد حجت ابن الحسن واقع در سید خندان، خ سهرودی شمالی پایین تر از میدان شهید قندی ( پالیزی ) برگزار خواهد گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ -

تقدیر از کارکنان و کارشناسان آموزشی دانشکده فیزیک

به اطلاع می رساند که روز شنبه مورخ 94/7/6 جلسه تقدیر و تشکر از کارکنان در دانشکده فیزیک برگزار گردید. این جلسه با محوریت تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش کارکنان دانشکده منعقد گردید و از کارکنانی که بالاترین امتیاز را در دانشکده بدست آوردند تقدیر شد. اسامی این عزیزان به ترتیب خانمها، سرکار خانم فرزانه زیوری و سرکار خانم مهناز قائمی و آقایان، جناب آقای پرویز مهرزاد و جناب آقای ابوالفضل اسکندری و جناب آقای ایوب شهرتی می باشند. آلبوم تصاویر

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ -

اطلاعیه شماره دو آزمون دکتری 94 فیزیک(ویژه مصاحبه شفاهی)

اسامی واجدین شرایط داوطلبان دکتری فیزیک جهت  حضور در مصاحبه شفاهی در دو گروه اتمی مولکولی و حالت جامد در تاریخ های 23 لغایت 25 خرداد 94 به شرح  زیر اعلام می گردد. ادامه مطلب

img_yw_news
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ -

اطلاعیه شماره دو آزمون دکتری 94 فیزیک(ویژه مصاحبه شفاهی)

اسامی واجدین شرایط داوطلبان دکتری فیزیک جهت حضور در مصاحبه شفاهی در دو گرو ه اتمی مولکولی و حالت جامد در تاریخ های  23 لغایت 25 خرداد 94 به شرح زیر اعلام می گردد. ادامه مطلب 

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

اطلاعیه شماره یک آزمون دکتری 94 فیزیک(آزمون کتبی)

به اطلاع داوطلبان دکتری فیزیک سال تحصیلی 95 - 94 دانشگاه علم و صنعت ایران می رساند که این دانشکده در نظر دارد جهت ارزیابی اولیه داوطلبان روز چهارشنبه مورخ 6/3/94 آزمون کتبی در سطح کارشناسی از ساعت 10 لغایت 12 برگزار نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر به اطلاعیه شماره  1 مراجعه فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ -

برگزاری جشن دانش آموختگان سال تحصیلی 93-92

به اطلاع می رساند که ثبت نام  جشن دانش آموختگان سال تحصیلی 93 - 92 شروع شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی برگزاری و ثبت نام جشن دانش آموختگان به سایت معاونت فرهنگی و اجتماهی دانشگاه به آدرس http://sca.iust.ac.ir مراجعه فرمایید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ -

جلسه تودیع آقای محمد حسین باج ور

روز شنبه مورخ 2/12/93 جلسه تودیع آقای محمدحسین باج ور کارشناس آموزشی دانشکده فیزیک با حضور جمعی از اعضای هیات علمی دانشکده، بازنشستگان، کارشناسان آموزشی، و کارکنان دانشکده برگزار گردید. جلسه با قدردانی رئیس دانشکده از خدمت بی دریغ ایشان در طول سالها خدمتشان در آزمایشگاه های دانشکده آغاز گردید و سپس سایر اعضای هیات علمی نیز مراتب قدردانی خود را از زحمات ایشان اعلام نمودند. در خاتمه آقای محمد حسین باج ور نیز با بیان سخنانی مراتب قدردانی خود را از دانشکده اعلام فرمودند. امید است با استعانت به خداوند منان بیش از پیش موفق و پیروز باشند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ -

جلسه تودیع دو نفر از اعضای هیات علمی دانشکده فیزیک

  روز شنبه مورخ 5/7/93 جلسه تودیع دو نفر از اعضای هیات علمی دانشکده، آقایان هایک قولتوقچیان و مهندس غلامحسین کتابی در اتاق سمینار دانشکده فیزیک با حضور جمعی از اعضای هیات علمی دانشکده، بازنشستگان، کارشناسان آموزشی، و کارکنان دانشکده برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ -

ابداع روشی برای افزایش بازده سلولهای خورشیدی

آقای دکتر محمد رضا زمانی از اعضای هیات علمی این دانشکده و آقای اصغر حجازی پور دانشجوی ایشان، موفق به ابداع روشی برای افزایش بازده سلولهای خورشیدی شده است به گونه ای که در این روش دویا چند رنگدانه به گونه ای در لایه تیتانیا قرار می گیرند که بدون مخلوط شدن با یکدیگر به طور جداگانه بخشی از فضای لایه ی تیتانیا را اشغال می کند

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری 93

قابل توجه پذیرفته شدگان محترم آزمون نیمه متمرکز دکتری 93 رشته فیزیک، ضمن آرزوی موفقیت از درگاه ایزد منان خواهشمند است با توجه به جدول های زمانی پیوست جهت شرکت در مصاحبه دکتری حضور بهم رسانید. گروه حالت جامدگروه اتمی مولکولیفرم شماره 3                                                                                    

img_yw_news
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۲ -

برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 92

ضمن ­عرض تبریک به پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری ورودی 92  به اطلاع می رساند ثبت نام  ورودی های کارشناسی ارشد روزهای سه شنبه و چهار شنبه 12 و 13 شهریور ماه ساعت 9 صبح الی 12 و بعد از ظهر ساعت 13:30 الی 15:30 به انجام می رسد. هم چنین ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع دکتری نیز روزهای سه شنبه و چهارشنبه 19 و 20 شهریور ماه ساعت 9 صبح الی 12 و بعد از ظهر ساعت 13:30 الی 15:30 به انجام  خواهد رسید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ -

خوشامد گویی به دانشجویان کارشناسی 92

ضمن ­عرض تبریک به پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ورودی 92  به اطلاع می رساند ثبت نام  ورودی های 92 مورخ  24/6/92 به انجام رسیده است. جهت آشنایی با مسوولین دانشکده اینجا کلیک کنید. 

img_yw_news
شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ -

برگزاری مصاحبه های آزمون دکتری گروه اتمی- مولکولی و حالت جامد 92

ضمن ­عرض تبریک به پذیرفته شدگان مرحله نخست آزمون دکتری 92 به اطلاع می رساند مصاحبه حضوری داوطلبان ورود به مقطع دکتری دانشکده فیزیک گروه حالت جامد بر اساس جدول زمان بندی شماره یک و گروه اتمی - مولکولی بر اساس جدول زمان بندی شماره دو در طبقه ی دوم ساختمان شماره یک فیزیک برگزار خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ -

ارتقا علمی آقای دکتر افشین نمیرانیان از استادیاری به دانشیاری

جناب آقای دکتر افشین نمیرانیان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده فیزیک ارتقاء علمی شایسته جنابعالی را از استادیاری به دانشیاری صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند منان موفقیت های روز افزون علمی را برایتان آرزومندند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ -

قدردانی انتشارات Elsevier از دکتر محمد حسین مهدیه

در پی داوری های مکرر آقای دکتر محمد حسین مهدیه برای مجلات مختلف انتشارت Elsevier ، دبیر این انتشارات طی نامه ای با تشکر و قدردانی  از داوری های دقیق و منظم ایشان تقاضای همکاری بلند مدت با ایشان را کرده اند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۱ -

دکتر سید ادریس فیض آبادی به درجه دانشیاری ارتقأ یافتند.

  جناب آقای دکتر سید ادریس فیض آبادی، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده فیزیک ارتقاء علمی شایسته جنابعالی را از استادیاری به دانشیاری صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند منان موفقیت های روز افزون علمی را برایتان آرزومندند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۱ -

برگزاری جشن معارفه دانشجویان ورودی سال 91

جشن معارفه دانشجویان ورودی سال 91 روز 24/7/91 ساعت 13:00 در سالن سمینار ساختمان شماره یک فیزیک با حضور جمعی از مسئولین دانشکده و اعضای محترم هیات علمی این دانشکده برگزار گردید. 

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 
Persian site map - English site map - Created in 0.23 seconds with 67 queries by YEKTAWEB 3647